hipnoza

15-05-2006
stela
Nu este medic/terapeut
stela
va rog sa ma ajutati sa gasesc un medic care face hipnoza cu regresie temporala.
3 comentarii
0
16-05-2006, ora 00:00
dr. Laura Constantinescu
Nu este medic/terapeut
dr. Laura Constantinescu
Irina Holdevici (in Bucuresti) si Ion Dafinoiu (in Iasi) practica hipnoza ca metoda terapeutica. In ceea ce priveste regresia temporala.nu stiu.
0
18-09-2007, ora 00:00
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Draga Stela,
Eu tesfatuiesc sa fii foarte prudenta in alegerea unui astfel de tratament. In urma unei singure sedinte de hipnoza eu am facut un episod psihotic acut si a trebuit sa ma internez. E adevarat ca au concurat la asta mai multe cauze dar cred ca cel mai bine ar fi sa iei legatura cu pacienti care au avut rezultate pozitive in urma unui astfel de tratament.
Iti doresc multa sanatate si credinta in Cel de Sus.
0
03-10-2007, ora 00:00
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
http://www.sfaturiortodoxe.ro/marii-initiati-india-parintele-paisie/4-aris-hipnotozatorul.htm
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Hipnoterapia - tratament prin hipnoza
  • 6 mituri despre hipnoză
  •