hematemeza in saptamana a 17-a de sarcina

25-09-2007
anemari ionescu
Nu este medic/terapeut
anemari ionescu
Buna ziua,

Va rog sa ma ajutati/indrumati pentru rezolvarea acestei probleme. Am avut in primele 3 luni de sarcini greturi si am vomat in mod constant. Dupa ce am trecut de aceste prime 3 luni, starea mea s-a ameliorat spre foarte bine, disparand total greturile si foarte rar mai avand senzatia de voma. Totul, pana aseara, cand, simtindu-ma foarte rau, m-am fortat si am vomat cu sange. Nu au fost mici vinisoare de sange, ci mancarea era amestecata cu sange lichid si maroniu la culoare. Nu au fost de asemenea nici chiaguri. Am resimtit apoi arsuri foarte puternice in zona gatului. Acum, dupa mai bine de 12 ore, aceste arsuri persista, dar cu o intensitate mult mai mica. M-am chinuit sa mananc si sa beau ceva la micul dejun.

Multumesc si astept un raspuns din partea dumneavoastra.

Cu consideratie,
Anemari Ionescu
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul