hellp!!!!

31-01-2009
dora90
Nu este medic/terapeut
dora90
Buna seara! sunt noua pe aici..am nevoei de un sfat.in urma cu 2 saptamaini am avut niste scurgeri maronii si parca cu mici resturi de chistuletze...cred k am racit sau mi s-a spart ceva chist...si in 3 zile a revenit totul la normal...iar acum in 2 februarie trebuie sa imi vina ciclul...si nu am nici un simptom (durerea sanilor..etc).Intrebarea mea este?...are rost sa ma speriu?...pot avea ceva grav?ce poate fi?...la ginecolog numa mai duc...am fost in urma cu 6 luni si fiind virgina..m-a verificat rectal si m-a traumatizat..:(...am nevoie de un sfat.multumesc
2 comentarii
0
31-01-2009, ora 22:38
Cristin4
Nu este medic/terapeut
Cristin4
Intotdeauna sa iti alegi un ginecolog tanar nu conteaza fata sau baiat. De fiecare data cand imi vine ciclu, aveam foarte multe chisturi si nu cred ca aveam vreo problema. E mai bine sa te duci la un ginecolog.
0
01-02-2009, ora 16:13
mary44
Nu este medic/terapeut
mary44
Draga Dora eu zic sa mergi la ginecolog pentru un consult ptr ca oricum el te intreaba daca esti virgina si poate sa-ti faca doar ecoo.fie ca e vorba de raceala sau chist trebuie facute investigatii, iar cu spartul chistului nu am auzit sa ai scurgeri maronii ala daca se sparge ai alte simptome, eu iti spun pentru ca am avut probleme si am mers ffff des la ginecologie fie internata fie doar la consult si am mai auzit cate ceva poate stii cum se vorbeste pe la usi sau intr-un salon de spital.Fati curaj si multa bafta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.