negi genitali?

14-09-2008
madalina1234
Nu este medic/terapeut
madalina1234
as avea si eu o intrebare va rog frumos.am tot citit pe net despre acesti negi vaginali. de curand mi-a aparut in zona vaginala mai jos de clitoris o bubita tare, de o culoare albicioasa care nu mananca nu ma doare, dar ppoate fi neg ?
imi poate spune si mie cineva cum arata clar, caci din infomatiile de pe net nu prea imi dau seama...si imi e tare frica sa nu am si eu asa ceva.
multumesc anticipat
4 comentarii
0
15-09-2008, ora 00:00
ciupic
Nu este medic/terapeut
ciupic
negii sint tari si din cite stiu de diferite culori:mai albiciosi,.nu sta mergi la dermato-venerologie si eliminal cu laserul pt ca se pot inmultii.oricum medicul dermato-venerolog stabileste exact ce este.
0
15-09-2008, ora 00:00
xfile
Nu este medic/terapeut
xfile
nu te speria mergi la medic si iti expica ce metode exista pt al elimina.in general un neg este floare la ureche.dak e mic e posibil sa iti prescrie o solutie speciala care este ieftina si distruge negul doar din cateva aplicari.dar oricum mergi la dermato sau la ginecolog sa nu cumva sa mai fie si altii in interiorul vaginului.succes
0
15-09-2008, ora 00:00
madalina1234
Nu este medic/terapeut
madalina1234
multumesc frumos de sfaturi...o sa merg maine la medic...dar sunt foarte speriata ca am citit pe net tot felul de chestii despre negii astia...si despre virusul papiloma..offf
0
06-12-2008, ora 22:47
alexgirl
Nu este medic/terapeut
alexgirl
eu stiu ca negi aceia provocati de virusul papilloma arata ca o creasta de cocos...si de fapt asa se si spune...plus ca ai mancarime...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.