greata si varsaturi de la antibiotice

19-06-2010
thewasters
Nu este medic/terapeut
thewasters
trebuie sa urmez un tratament cu antibiotice pt o perioada mai lunga de timp dar ma simt foarte rau cand le iau. vomit, mi-e greata dimineata si nu pot sa mananc. exista vreun medicament cu care sa iau antibioticul in combinatie astfel incat s anu imi mai fie rau?
5 comentarii
0
19-06-2010, ora 22:40
cristina_mec
Identitate neconfirmată
cristina_mec
Cred ca cel mai indicat ar fi sa anunti medicul curant pentru ati schimba antibioticul, pt ca astfel iti faci si tie rau si nici nu asimilezi substanta pentru a trata respectiva afectiune

Multa sanatate!
0
20-06-2010, ora 10:12
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Parerea mea este sa consulti un medic homeopat!Antibioticele sunt foarte daunatoare organismului.Vorbesc din propria-mi experienta!Pentru ce anume iei antibiotice atat de puternice?Daca poti spune...
0
20-06-2010, ora 18:13
thewasters
Nu este medic/terapeut
thewasters
iau tratament pt acnee si nu este un antibiotic puternic. am mai luat si alte antibiotice pana acum pt alte afectiuni dar tot asa ma simteam, dar le-am luat pt cateva zile.
0
21-06-2010, ora 11:25
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Totusi raman la parerea de a merge la un homeopat, mai ales ca afectiunea de care suferi se trateaza sigur si eficient cu homeopate.Daca esti interesat iti pot lasa intr-un mesaj privat adresa unui site de homeopatie.
Ai sa fii uimit sa vezi cate persoane au fost vindecate cu aceasta medicina.Eu sunt una dintre acele persoane :) ! Si pe fetita mea de 6 ani am tratat-o tot cu homeopate!
0
21-06-2010, ora 17:26
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
thewasters ti-am lasat adresa site-ului in mesaj privat.
Bafta!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.