greata, lipsa totala a poftei de mancare, durere de picioare, in special zona genunchi

03-12-2013
balteanu
Nu este medic/terapeut
balteanu
am o problema si nu stiu care este cauza, de o saptamana nu m-ai am pofta de mancare deloc, am greata, o durere in picioare in special in zona genunchilor si cateodata stare de voma, si o durere in piept cand respir, sunt foarte stresat simt o frica imensa care i-mi provoaca insomnii nu pot sa dorm noaptea din cauza gandurilor ca am ceva grav. Ma ingrijoreaza faptul ca nu stiu de unde provin problemele astea. Va multumesc.
11 comentarii
0
04-12-2013, ora 22:00
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
Ai avut o perioada stresanta din punct de vedere psihic? Probleme financiare, in dragoste, la munca etc?
0
05-12-2013, ora 11:26
balteanu
Nu este medic/terapeut
balteanu
da am un caz foarte grav, un unchi de-al meau are cancer pulmonar si sunt foarte stresat de atunci
0
05-12-2013, ora 11:43
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
Atunci e foarte posibil ca asta sa fie una dintre sursele problemelor pe care le ai..problemele pe plan psihic au foarte des manifestari fizice...de ce iti e frica mai exact?
0
05-12-2013, ora 11:45
balteanu
Nu este medic/terapeut
balteanu
sa nu am si eu aceiasi problema ca unchiu meu
0
05-12-2013, ora 11:48
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
Nu sunt medic, dar stiu despre genul asta de ganduri..poate te-ar ajuta sa mergi sa faci o radiografie sa vezi ca e totul ok
0
05-12-2013, ora 11:51
balteanu
Nu este medic/terapeut
balteanu
am facut si rezultatu este ;hiluri si imagini interstiale accentuate bilateral, am fost la doctorul pneumolg si mi-a zis ca este bronsita, sa fie oare adevarat ?
0
05-12-2013, ora 12:00
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
Pai asa ma gandesc. Doctorul stie mai bine...
0
05-12-2013, ora 12:06
balteanu
Nu este medic/terapeut
balteanu
asa m-am gandit si eu, dar daca nu mi-a zis adevarul ca sa nu intru in panica?
0
05-12-2013, ora 12:34
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
Pai oricum vad ca ai intrat..daca vrei mergi la alt medic sa isi dea cu parerea. Orice crezi ca te-ar linisti.
0
05-12-2013, ora 12:36
balteanu
Nu este medic/terapeut
balteanu
bn multumesc pt raspunsuri
0
05-12-2013, ora 12:40
blajan_andrei
Nu este medic/terapeut
blajan_andrei
Cu placere. Eventual poti face topic cu analizele pe forum si poate iti va raspunde un doctor binevoitor si iti va explica in detaliu ce se vede in radiografie. Intre timpIincearca sa mananci bine, sanatos. Somnul e foarte important..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Nu ai poftă de mâncare? Fii invitatul tău la masă
  • Senzația de greață după masă - afecțiuni posibile
  • Durerea de picioare
  • De ce te dor picioarele - cauze și tratament
  • Lipsa poftei de mâncare la copil
  •