gravida prin haine

07-05-2009
murai
Nu este medic/terapeut
murai
salut! de curand am mimat actul sexual cu prietena mea care e virgina...dupa ce mam excitat la maxim mi-am dat drumu in pantaloni.intrebarea este dak poate ramane gravida prin haine adik io blugi si lenjerie ea dres si lenjerie?????.sunt disperat nu mai am odihna sper sa imi raspundeti cat mai repede multzumesc anticipat
18 comentarii
0
08-05-2009, ora 01:44
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Hristos a Inviat!
NU...din punctul meu de vedere este absolut imposibil...stati linistit ;)
0
09-05-2009, ora 01:35
murai
Nu este medic/terapeut
murai
alte pareri va rog frumos sunt disperat.
0
09-05-2009, ora 10:21
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Adevarat a Inviat, NICK. Murai, tu crezi ca spermatozoizii sunt un fel de Rambo???Trec prin 2 perechi de pantaloni, 2 perechi de chiloti, rup himenul prietenei tale, mai alearga vreo 15 centimetri pana gasesc un ovul, si ala daca e dispus sa se "joace" cu el????? Stai linistit, asta e ca si cum te-ai teme ca de fiecare data cand ploua, "jucaria" prietenei tale s-ar putea umple cu apa, ca si apa trece prin pantaloni, nu?
0
09-05-2009, ora 12:21
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Florynel, m-ai impresionat; ai facut un paralelism genial! ;)))
0
10-05-2009, ora 21:37
murai
Nu este medic/terapeut
murai
un doctor sa imi zica ceva sigur va rog.nu mai am somn deci dak sa intamplat suntun om distrus:((
0
10-05-2009, ora 23:11
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
STAI LINISTIT, nu are cum, este imposibil! Nu mai astepta parerea unui medic, pentru ca nu o vei primi. Nu se deranjeaza nimeni sa-ti rsp la o intrebare retorica.

Toate cele bune!
0
10-05-2009, ora 23:11
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
In plus, un copil este o binecuvantare, in niciun caz nu poate sa te distruga!
0
11-05-2009, ora 08:22
murai
Nu este medic/terapeut
murai
da este o bvinecuvantare cand ai cu ce sa-l cresti si dupa o anumita varsta io asha consider.in plus mar omora parinti ei.deci va rog din nou
0
11-05-2009, ora 13:24
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Asa este, ai mare dreptate, dar stai linistit pentru ca ce ai relatat tu este imposibil; in fimele science-fiction se poate intampla asa ceva, dar in realitate.NU!
Numai Bine si pe viitor fii mai precaut!
0
11-05-2009, ora 16:13
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
:)))))))))Hai mai NICK, esti de groaza; cum adica sa fie mai precaut? Sa-si puna un prezervativ inainte de a ejacula in pantaloni ????Stai linistit murai, ca nu e insarcinata!!!! Uite, ca sa te linistesti, cumpara-i un test de sarcina(costa intre 3 si 9 lei, ieftin tare), si o sa poti dormi linistit, dar sa stii ca dai banii degeaba.Hai bafta!!!
0
11-05-2009, ora 18:48
murai
Nu este medic/terapeut
murai
multzumesc mult sper sa aveti dreptate.dar totushi ash vrea mai multe pareri dak se poate:(
0
11-05-2009, ora 23:47
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
:)))))))))))))))))))))))) Florynel, nu la asta m-am referit, ci strict la instiintarea prietenei cu privire la ejaculare, pentru a nu-si introduce membrele superioare in vagin (daca a atins.)

Murai, mai este un domn pe forum care a intrebat exact ce ai intrebat si tu, doar ca a folosit termeni de specialitate;

DonT worry, be happy!
0
12-05-2009, ora 21:27
murai
Nu este medic/terapeut
murai
dak era gravida nu ii mai venea menstruati nu?????
0
16-05-2009, ora 12:54
natalia91
Nu este medic/terapeut
natalia91
nu are cum sa ramina gravida 100%, nici chiar la cei care penetreaza direct si termina in interiorul vaginului nu totdeauna se intimpla ca fata sa ramina insarcinata.dar tu mai ales ca nici macar pantalonii de pe tine nu ti-ai dat drumul jos..
si la a doua intrebare, daca e gravia, nu ii mai vine menstruatia..dar daca intirzie cu vreo 2-3 zile asta nu inseamna ca e deja gravida.
in exprienta mea am avut un act sexual(care era protejat), dupa care mia intirziat mnstruatia cu vreo 9-10 zile.prietenul meu ca si tine era disperat, dar totul a fost bine si nu a mai existat nici o sarcina..
asa ca tu nici ne avind un act sexual, nu aveai cum so lasi insarcinata!asa ca poti dormi linistit;)
0
17-05-2009, ora 01:32
jsk
Nu este medic/terapeut
jsk
imi cer scuze pt offtopic... dar chestia cu rambo e tare :)
0
20-05-2009, ora 12:43
teea
Nu este medic/terapeut
teea
good God!!!!!! NU NU NU NU NU NU NU NU !!!!!!de 1 catralion de ori nu...nu este gravida.nu are cum !!!!CHILL
0
04-09-2009, ora 02:05
Criss23
Nu este medic/terapeut
Criss23
Am patit si eu cv asemanator doar k eram in lenjerie amandoi. Este posibil sa se fii atins de boxerii mei dar nush sigur. Ea este virgina... exista vreun risc ? Sunt curios ce a rezolvat "murai" pana la urma.
0
31-07-2011, ora 23:02
lovegame666
Nu este medic/terapeut
lovegame666
am patit si eu ceva asemanator cu prietenul mu... este totusi posibil?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Vaccinarea în timpul sarcinii
  • Sarcina după 35 de ani
  • Poziții de somn în sarcină
  • Sarcina și toxoplasmoza
  • Sarcina și răceala
  • Constipația în timpul sarcinii
  • Sarcina si fericirea
  •