gravida?

26-07-2015
florentina maria
Nu este medic/terapeut
florentina maria
Buna ziua! Imi cer scuze pentru intrebarea ce urmeaza dar sunt foarte speriata! Am 19 ani si in urma cu aproximativ 2 saptamani am avut mici joculete cu prietenul meu, acesta sustine ca nu a ejaculat in vagin insa de atunci am dureri in partea de jos a abdomenului, zona care este umflata/ balonata, mentionez ca sunt virgina. Poate fi vorba de sarcina/ Din ce cauza este balonata acea zona? Va multumesc anticipat!
10 comentarii
0
26-07-2015, ora 18:12
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
La mine este la fel si eu am avut dureri si sunt încă umflata in partea de jos a burţi, sunt încă virgina, dar am primit răspunsuri ca n am cum sa fiu gravida dar încă ma macină acest gând, nu stiu ce sa zic...Am exact aceleaşi simptome pe care le ai si tu
0
26-07-2015, ora 18:24
florentina maria
Nu este medic/terapeut
florentina maria
si eu sunt virgina si am primit si eu acelasi raspuns, cum ca nu as fi dar consider ca ceva se intampla cu acea umflatura...
0
26-07-2015, ora 18:31
florentina maria
Nu este medic/terapeut
florentina maria
Poate vom primi un răspuns din partea celor care ştiu, de preferat în domeniu, eu una sunt foarte speriată...
0
26-07-2015, ora 20:55
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
Dar de ce nu ti faci un test de sarcina având in vedere ca esti mult mai mare.eu am doar 17 ani si e cam greu sa ma feresc de părinţi..
0
26-07-2015, ora 21:18
florentina maria
Nu este medic/terapeut
florentina maria
Astept pana La menstruaţie, dacă nu asta o sa fie ultima variantă, cu toate că aş fi dorit un răspuns mai concret din partea cuiva
0
26-07-2015, ora 21:28
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
Da si eu la fel astep desi aman2 suntem siguri ca spermatozoizi nu au ajuns in vagin..dar na simptomele astea imi dau de gândit..
0
26-07-2015, ora 21:32
florentina maria
Nu este medic/terapeut
florentina maria
te cred pentru ca ştiu cum e... dar ma gândesc că ar putea fi doar o infecţie ceva, dar trebuie să scap de gândul că aş putea fi insarcinata
0
26-07-2015, ora 21:43
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
Posibil..pe 4 sau 8 August ar trebui sa am menstruatia..sper sa mi vina..
0
26-07-2015, ora 21:55
florentina maria
Nu este medic/terapeut
florentina maria
si eu intre5-8 :)))
0
26-07-2015, ora 22:27
Anaissss
Nu este medic/terapeut
Anaissss
:)) macar sa ne vina..Doamne ajuta.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •