gravida? va rog din suflet sa ma ajute cineva

10-07-2009
Gabitza16
Nu este medic/terapeut
Gabitza16
buna am si eu o problema...acu o sapt eu si prietenul meu am incercat sa facem sex dar tot am ezitat eu si doar neam atins atat doar ca prietenului meu ii curgea un lichid si din cate stiu acel lichid contine spermatozoizi nush sigur dar stiu ca a atins acel lichid si dupa ma atins jos a incercat sa introduca degetul in vagin dar cand miam dat seama nu lam lasat acum nush daca acel lichid a ajuns si in vagin acu de cateva zile mananc intruna si mam ingrasat de la 51 de kg am 53 e posibil sa fiu gravida?trebuie sa spun ca am mancat si multe dulciuri nush dc si am baut mult suc este posibil sa fie de la astea?va rog raspundetimi va rog si daca a trecut o sapt pot sa fac u test de sarcina chiar daca imi dati un raspuns ca nu as putea fi gravida ca sa nu mai fiu eu stresata?va rog raspundetimi va rog si dupa cat timp se face un test de sarcina
3 comentarii
0
10-07-2009, ora 21:08
alina36
Nu este medic/terapeut
alina36
stai linistita eu nu cred ca poti fi gravida si e imposibil ca dupa o saptamana sa te si ingrasi de la sarcina.si testu de sarcine se face dupa 7 zile de la ultimu contact sexual.
0
10-07-2009, ora 21:11
alina36
Nu este medic/terapeut
alina36
si inca ceva vreau sati mai spun daca te vei simti pregatita si vrei sa faci sex protejati-va cu prezervativ.Nu-l lasa sa-l bagi **un pic*cum spun unii baieti sa-si puna prezervativ NU VA JUACATI CA SE PRINDE REPEDE ai grija de tine si da-mi te rog un raspuns dupa ce faci testu
0
23-07-2009, ora 00:50
m@rya
Nu este medic/terapeut
m@rya
sal! sa ma ajute cineva cu niste comentarii legate de problema mea si anume in urma unui joc cu iubitul meu acesta a incercat sa introduca penisul in interiorul vaginului insa nu s-a concretizat nimic deoarece eu sunt virgina;continuand jocul fara sa ne dam seama el a ejaculat in exterior si vreau sa stiu daca pot ramane insarcinata daca totusi eu m-am sters in fractiune de secunda dupa ejaculare;acest incident s-a petrecut cu doua zile inainte de ciclul menstrual si nu am avut probleme cu intarzierea lui dar totusi stau cu frica pentru ca nu am experienta in domeniu.mersi frumos si astept raspuns de la voi
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •