ghinion?

20-07-2008
marcu66
Nu este medic/terapeut
marcu66
Dupa4luni de la operatiea de hernie de disc am mers la Lacu Sarat pentru recuperare.Dupa6zile de fizioterapii, masaje la picioare, acopunctura, bai cu namol si bazin ma simnteam parca alt om, numai ca mi-a aparut de la genunchi in jos o foliculita.Am mers rapid la un medic dermatolog pentru a o trata si sa revin la bai.Dupa3zile de oxacilina si3injectii cu dexta...am mers la control (parca era mai bine)numai ca medicul mi-a spart basicutele alea care erau destul de multe.Cand am ajuns acasa aveam glezna umflata la piciorul drept.Adoua zi si inca cateva zile dupa aceea cand ma ridicam din pat muschi gambelormi se incordau de abea puteam sta in picioare.Ammers la alt dermatolog, am facut o analiza la sange unde vsh aiesit 30 in loc de 15max.si 10 zile de ceftemil injectii.Am avut si celulita la gamba dreapta.Acum sa vindecat (se mai cunosc doar niste semne) numai ca glezna dreapta se mai unfla, si ca inainte de a merge la Lacu Sarat ma doare genunchiul drept si flexibilitatea articulatiilor care isi mai revenise acum e la fel.Muschi gambei drepte parca cand merg se mai contracteaza cate o data.Nici nu mai stiu ce sa fac.Toate problemele sunt la mine.Si de unde atatia bani cand nu poti sa muncesti.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.