gastrita antrala eritemo-edematoasa

18-03-2010
alpiscampionu2009
Nu este medic/terapeut
alpiscampionu2009
Acum 3 ani mi s-a pus dg.gastrita antrala eritemo-edematoasa si hernie gastrica transhiatala.Dupa multe trat., acum 2 luni am ajuns la un medic homeopat care mi-a rec.trat.cu Gastrocynesine 6tb/zi.M-am simtit f.bine dar problema este ca nu masi gasesc acest produs.Poate fi inlocuit cu altceva?Eu nu sunt din Bucuresti dar faceam comanda pe net dar acum nu-l mai gasesc nicaieri.
2 comentarii
0
18-03-2010, ora 22:25
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Bună seara!

Gastrocynesine este un remediu extraordinar de bun, dar, ca orice remediu foarte bun, se găseşte destul de rar. Poate fi înlocuit cu altceva, dar "altceva-ul" acela nu va avea aceeaşi eficienţă (poate fi mai bun sau mai puţin bun; efectele pozitive depind de: diluţie, frecvenţa şi durata de administrare şi compatibilitate).
Staţi liniştit/ă! Vi-l voi cumpăra eu de la o farmacie din Bucureşti şi vi-l voi expedia prin colet poştal. Să-mi spuneţi câte cutii doriţi şi să-mi expediaţi adresa prin mesaj privat sau prin e-mail, cum doriţi, şi, mai ales, dacă doriţi-.



Toate cele bune şi multe binecuvântări :)
În speranţa că v-am putut fi de folos, cu plăcere şi deferenţă,
Mister NICK;)
0
20-03-2010, ora 21:58
Bestiutza23
Nu este medic/terapeut
Bestiutza23
Buna.pentru cat timp ti-a fost recomandat acest medicament?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici