gabi55

01-03-2009
gabi55
Nu este medic/terapeut
gabi55
gabi din Galati am citit pe foruum ce s-a scris despre ablatie.Am facut ablatie in dec.2008 la Timisoara dr.Cosma
diagnosticul meu fiind flatter atrial-am ramas cu fibrilatii ca tratament mi-a fost recomandat cordarone, betaloc, sintrom, crestor.Am citit despre cordarone ca luat un timp mai indelungat afecteaza tiroida dind
diverse tulburari.Am facut rost de flecaina tot la recomandarea domnului doctor pt. a-l inlocuii pe cordarone dar
acesta nu mi-a priit, l-am intrerupt si am revenit la cordarone.Medicul meu curant din Galati mi-ar fi spus ca as avea un fibrilo-flatter.Eu ce trebuie sa inteleg?In urma ablatiei nu am mai facut acele crize de palpitatii devastatoare
fara tratament nu pot sa stau si nu stiu ce-ar fi mai bune pt. mine.Daca cineva ma poate sfatuii ar fii perfect.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici