se pare ca "ata" nu s-a rupt de la inceput.. ajutati-ma!

19-05-2008
necunoscutu
Nu este medic/terapeut
necunoscutu
Buna ziua,

Am 21 de ani si de aprox 2 luni mi-am inceput viata sexuala...se pare ca "ata" nu s-a rupt de la inceput...iar acum 2 zile in timpul unui act sexual s-a "rupt"... a curs f mult sange (este normal?)... cand am fost la dus am observat ca simteam o usturime in timp ce atingeam cu apa... si o durere in timp ce incercam sa decalotez (sper ca m-am exprimat corect) penisul. Acum simt o durere cand decalotez penisul... si este si un miros nu f placut in momentul decalotarii...; ce se intampla?
5 comentarii
0
20-05-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Sangerarea difera de la persoana la persoana, ca si la femei in momentul deflorarii. E normal sa mai simti o durere locala sau o senzatie de jena timp de cateva zile, dar nu e normal sa simti si mirosul urat. A aparut vreo secretie? Poate ca ai contactat o infectie de la persoana cu care ai intretinut relatii sexuale, altfel nu se explica. Ai avut contact protejat?
0
20-05-2008, ora 00:00
necunoscutu
Nu este medic/terapeut
necunoscutu
nu este nici o secretie...doar un miros ciudat in momentul decalotarii...


a fost contact neprotejat, dar nu este prima data... suntem impreuna de ceva timp!
0
20-05-2008, ora 00:00
Dr. Marina Prunea
Medicina de familie
Dr. Marina Prunea
Un cosult la urologie si o cultura ar rezolva dilema. On line.e greu de spus a ce miroase si de ce.:). Intelegi?
0
20-05-2008, ora 00:00
necunoscutu
Nu este medic/terapeut
necunoscutu
da inteleg :)...


multumesc
0
13-05-2009, ora 01:22
ely23
Nu este medic/terapeut
ely23
Doamna Dr.Marina la ce doctor tb.mers pentru eliminarea frenului.Este dureros.Recuperarea dureaza mult
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Penisul normal vs penisul anormal - dimensiuni, caracteristici, limite
  • Lucruri pe care nu le știai despre penisul tău
  • Infecție penis fără contact sexual - cauze și tratament
  • Studiul microbiomului mucoasei genitale masculine
  • Decalotarea penisului
  •