flamexim si nizoral?

28-03-2008
andradada
Nu este medic/terapeut
andradada
Buna ziua.De 2 luni sunt foarte stresata.Menstruatia imi tine maxim48 de ore si nici nu este regulata (intarzie sau vine mai devreme cu 4-6 zile) si sunt usor balonata.

Eu am luat flamexim pentru o durere de sani (nu foarte multe, ci vreo 2 pentru ca aveam dureri de stomac de la ele).O saptmana am luat nizoral pentru
tratarea unei candide.

Am fost la ginecolog.Mi-a facut doar o ecografie si mi-a spus ca nu este vorba de o sarcina si nici nu sunt chisturi la ovare.Ziua trecuta am fost iarasi la acelasi giencolog si m-a mai chemat pentru inca o ecografie.

E posibil ca ceea ce mi se intampla sa fie datorita pastilelor luate?As dori o explicatie.Nu inteleg ce mi se itnampla!!!
2 comentarii
0
28-03-2008, ora 00:00
pirina
Nu este medic/terapeut
pirina
nu pot sa-ti spun daca e de la tratament sau nu, insa iti spun ca sunt in aceeasi situatie. am facut n investigatii fara sa am un rezultat concret, problema insa este de natura endocrinologica, este ultimul medic la care am fost si mi-a spus acest lucru.E posibil sa ai o dereglare a glandei tiroide sau o dereglare endocrina de orice fel, asa ca mergi si la un endocrinolog. Se poate si o lipsa de ca si mg asociata. Sanatate!
0
28-03-2008, ora 00:00
andradada
Nu este medic/terapeut
andradada
deci nu e posibil sa am o problema ginecologica?
o dereglare sau ceva?
nu stie nimeni e as putea avea?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.