eu fac sex cu alta fata, el priveste

28-11-2015
alexandraro
Nu este medic/terapeut
alexandraro
Am o relatie de 3 ani si jumatate.De ceva vreme am impresia ca a cam intervenit monotonia in pat si initial ma gandeam sa mai gasesc o fata pentru sex in trei.initial ma gandeam sa-i fac o surpriza iar ulterior poate sa gasim si un baiat sau un cuplu...in fine.Doar ca m-am gandit mai bine si noi suntem cam gelosi si ma gandeam sa nu intervina gelozia sau discutii si certuri dupa aia.Intr-un moment de, , conversatie deschisa, , si el mi-a marturisit ca i se pare ca a cam intervenit monotonia si eu i-am spus ce idee avusesem si desi a fost incantat de idee am ajuns amandoi la concluzia ca e posibil sa intervina discutii.Acum el a venit cu alta idee care m-a pus pe ganduri, sa gasim o fata iar eu sa fac sex cu ea in timp ce el priveste si dupa aia sa fac eu sex cu el.Ar fi vre-o fata interesata? ( tin sa specific ca vreau o fata curata si cu bun simt) si a-ti putea sa-mi da-ti vreun sfat sau ceva de genul pentru ca eu cam stau in dubii desi si pe mine ma incanta ideea.mersi
5 comentarii
0
28-11-2015, ora 19:16
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Daca nu iti cladesti relatia pe credinta, poti sa aduci si 10 in pat. Nu cred ca exista fata sau baiat curat care sa o faca in 3 dar avem un baiat pe Forum care a participat la asa ceva crezand ca e cine stie ce si s-a scarbit. De atunci nici nu a mai vrut sa auda de astfel de perversiuni.
0
28-11-2015, ora 19:34
alexandraro
Nu este medic/terapeut
alexandraro
cand am spus curat ma referam la spalat nu vre-o jegoasa infecta.De asta imi e si mie teama sa nu dam din lac in put.Probabil o sa ne gandim la altceva sa ne condimentam relatia.multumesc pentru sfat
0
28-11-2015, ora 19:41
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu ai cum sa o controlezi. Un test de genotipare HPV sa vezi daca are HPV cancerigen e 350 lei.
0
29-11-2015, ora 22:44
BogdanTiberiu
Nu este medic/terapeut
BogdanTiberiu
Pot veni sa privesc si eu ?

😀

Poate era mai indicat sa postezi la matrimoniale acest anunt.
0
30-11-2015, ora 09:48
alexandraro
Nu este medic/terapeut
alexandraro
nu e un anunt.am vrut sa aflu punctul de vedere in primul rand al celor care au incercat asa ceva sa stiu daca se merita sau al acelora care imi pot aduce niste argumente pro si contra.noi am gasit cateva argumente dar ma gandeam ca poate ne-a scapat ceva si de fapt nu or sa fie lucrurile asa cum ni le imaginam noi
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici