este posibil sa raman insarcinata un rasp va rog

27-06-2009
Gabitza16
Nu este medic/terapeut
Gabitza16
buna...acu pe la acu vreo 3 sapt si ceva eu si prietenul meu am incercat sa facem sex dar eu ezitam si am inceput sa ne sarutam sa ne atingem...iar lui ia inceput sa curga un lichid.si s a intamlat sa fie pe abdomenul meu acea scurgere...plus ca dupa am continuat sa ne sarutam si el a atins lichidul de pe abdomen dupa a inceput sa atinga jos cu mana si ma tem ca acel lichid sa nu fi lasat o urma adik sa raman gravida desi stresata ca trebuia sa imi vina ciclul dupa vreo 2 sapt aproximativ mi a venit...dar mentionez ca inainte de asta cu vreo doua sapt de a mi veni ciclul ma dureau sfarcurile foarte tare cand apasam si am avut niste ameteli dar nimic mai mult de la ce oare sa fi fost excitarea exista riscul de a ramane gravida va rog un rasp
2 comentarii
0
28-06-2009, ora 04:21
sayra
Nu este medic/terapeut
sayra
nu sub nici o forma
0
28-06-2009, ora 19:02
nicolla_75
Nu este medic/terapeut
nicolla_75
doamne cat de putine cunostinte exista. cum sa ramai insarcinasa asa logic nu ia gandeste-te si tu asa ceva nu este posibil.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici