este posibil asa ceva?

03-09-2012
Andreea177
Nu este medic/terapeut
Andreea177
Poate suna bizar, dar eu sunt chiar speriata. Mi-a venit ciclul pe data de 22iulie, iar pe 13 august m-am jucat cu prietenul meu.. Tin sa mentionez ca el era in boxeri, iar eu in chiloti si o pereche de pantaloni subtiri. Eram peste el si a ejaculat. Cand m-am dat jos, aveam o pata maricica asa pe pantaloni. Sa fi fost lichid preejaculator? Se poate sa fiu insarcinata? Nu mi-a venit ciclul in august, nici nu e regulat si am mai patit asa. Totusi acum mi-e foarte frica. Ma doare burta si urinez destul de des. Plus ca am o scurgere albicioasa. Sa fie o raceala?
4 comentarii
0
03-09-2012, ora 10:42
mihaelaberea
Nu este medic/terapeut
mihaelaberea
Stai linistita, sansele sa fii insarcinata sunt 0.
0
03-09-2012, ora 10:45
Andreea177
Nu este medic/terapeut
Andreea177
Repet, era o pata destul de maricica! Scuze, mi-e foarte frica... Nici nu mi-a venit..
0
03-09-2012, ora 10:47
mihaelaberea
Nu este medic/terapeut
mihaelaberea
Repet, e imposibil!Dar pentru linistea ta, fa un test de sarcina, costa 5-10 lei.
0
03-09-2012, ora 12:15
otilia107
Nu este medic/terapeut
otilia107
Teoretic nu ai cum sa fii insarcinata, insa pentru linistea ta sa iti faci un test de sarcina daca menstruatia nu apare. Scurgerea albicioasa nu prea e in regula insa nu insamna sarcina nicum.
Durerile abdominale sunt cel mai probabil din cauza menstrei care e pe drum, e normal sa ai dureri cu 2, 3 zile inainte. Asteapta-te sa iti vina.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul