erectie slaba la 20 de ani

05-12-2008
C1ob1
Nu este medic/terapeut
C1ob1
Am si eu o problema mai veche...poate ati putea sa ma ajutati...am 20 de ani si am o erectie slaba(sa nu mai zic ca uneori dimineata se intamplasa nu am erectie)...mi se intampla in timpul actului sexual sa imi scada nivelu erectiei(daca se intampla sa am o erectie cat de cat satisfacatoare)iar capul penisului rareori se intareste..iar daca se intareste "capul"...e moale restul penisului!!Daca ma masturbez sau am contact sexual...oricat mas spala dupa...a doua zi capul penisului este umed si are un miros foarte puternic...persistent(oricat mas spala mirosul ramane...nu la fel de puternic dar ramane)!Inca ceva...pe capul penisului am observat ca miau aparut mai multe puncte albe(un fel de cosuri)...chiar la baza capului...si le am de ceva vreme...credeti ca este normal?Ar trebuii sa imi fac griji?
1 comentarii
0
06-12-2008, ora 18:21
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Mergi cu o trimitere la dermatolog sa te vada si sa-ti dea tratament, poate ca ai de mai mult timp o infectie care trebuia tratata.E posibil ca din cauza ei sa ai probleme de erectie.Numai bine!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.