erectie - efort fizic

05-03-2009
ionutionut
Nu este medic/terapeut
ionutionut
Salut am 23 ani 188 inaltime am practicat sporturi deci corp atletic, stresat si nu avand in vedere ca acum am facut pauza si merg doar la facultate, gandesc pozitiv, am avut multe foarte multe experiente sexuale, penis dimensiuni normale 16-17cm etc / problema mea e urmatoare: de ceva timp adica 3luni am probleme cu erectia adica 'face figuri' ba e tare ba e slaba iar daca schimbam pozitia..la fel :l
Eu ca om descurcaret ce vreau sa fiu am cautat pe net si am citit si documentat iar apoi tinand cont ca mm reapucat de sala fitness am fost la o farmacie naturista undeva in romana si am luat urmatoarele medicamente/pastile naturiste care am considerat eu ca ar ajuta si pt erectie si pt faptul ca merg la sala deci -efort sustinut: Spirulina capsule / Branca Ursului / Napraznic / Ginco Biloba / Vitamina E / Maca -ginger vigour - maca gember kracht / Hyper -Pot /// pe toate scrie ca intr-un fel sau altul ar fi pt imbunatatirea functiilor sexuale efort etc.. intrebarea e: e vrO problema daca le iau pe toate in acelasi timp? au reactii adverse? de exm Vitamina E ci ginko biloba? sau? exagerez cu atatea?
Sunt sanse sa ma ajute?

Multumesc mult pt ocazia de a ma putea exprima si un raspuns ar fi necesar :) cat mai rapid in cazul in care au reactii adverse intre ele si risc sa patesc ceva! :)) multumesc multumesc
1 comentarii
0
05-03-2009, ora 15:15
frumushika
Nu este medic/terapeut
frumushika
buna ziua domnule doctor
De trei zile am urechea infundata ce trebuie sa fac?? sau cred ca mi-a intrat apa dar va rog sa imi spuneti ce este de facut
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici