excitatie mare, erectie slaba | Forumul Medical ROmedic

excitatie mare, erectie slaba

14-10-2007
psm
Nu este medic/terapeut
psm
salut.am intampinat aceeasi problema cu erectia acum cateva zile.era pt prima data atat pt mine cat si pt ea.dezamagirea o fost ffff mare.problema este ca iubita ma si parasit a doua zi.ma excitam ff tare..aveam erectie.chiar nu mai stiam cum sa ma feresc de rusine si cand am ajuns la momentul sa o facem...tot asa a fost bine pana am inceput sa ma dezbrac.atunci sa taiat filmu.o situatie jenanta...ma juksem...facusem tot ce trebe..adik cu toate..limba..degete si cand a fost momentul mia murit.ce sa fac.ma parasit.na vrut sa ramana langa mine sa trecem impreuna peste.(iubita mea era impreuna cu inca o fata...adik se mai jukau are importanta?)
5 comentarii
0
14-10-2007, ora 00:00
Bodu
Nu este medic/terapeut
Bodu
salut deci fa-ma sa inteleg.ai facut tot ce trebuie..dar nu s-a trezit.???
ea ce a facut ??se juca cu prietena...??
in fine...daca ti s-a intamplat nu este nimic grav, grav este ca te-a parasit pentru asta...(ceea ce da dovada ca nu tinea la tine deloc)
stai linistit se intampla si la altii...erai emotionat si poate chiar iti placea fata.incearca sa o lasi mai usor cu filmele XXX si mai fa sport cat despre ea...las-o cu prietena..sigur o sa-ti fie si tie bine..si ei...
deci..fara grije..se intampla oricui...nu ai d c sa te sperii

sanatate
0
14-10-2007, ora 00:00
psm
Nu este medic/terapeut
psm
bodu.uite id meu.poate vrei sa vb putin cas fff stresat: valoare_008.sper sa accepti sa vb putin
0
14-10-2007, ora 00:00
psm
Nu este medic/terapeut
psm
ba sa trezit dar cand mam dezbracat sa dus tot filmu.chiar ma excita fff mult insa nu styu ce sa int...ea nu se juca delok.sa pus capra si astepta.sa sty ca nu tinea...acum aflu ce zdreanta in devenire e...sa sty ca ma indragostisem...imi placea ff mult...cu filmele ai dreptate.la ce te referi cu sportul?cred ca mie o s ami fie cel mai bine...initial mau corupt...vroiau sa le accept sa fie imp.in fine...omu cat traieste invata
da ce ziki..chiar nu e motiv de ingrijorare.parca aveam ceva in burta...ma treceau transpiratiile.stresu probabil..nu am mai putut face...masturbarea o fi una din cauze?
mersi orikum
0
25-10-2007, ora 00:00
George222
Nu este medic/terapeut
George222
si eu am problema asta.dar am facut-o odata cu ea.de atunci am dat tot in bara.de vreo 3-4 ori.poate e de la fumat, de la stress.eu o sa merg maine la medic si iti zic si tie ce imi zice.poate de ajut.
0
26-10-2007, ora 00:00
George222
Nu este medic/terapeut
George222
sa te urci peste fata si sa adoarma este chiar jenant.dar ce sa faci.se mai intampla:p.
Eu am fost la medic si mi-a dar medicamente dar poate fi si din cauza stresului | oboselii | emotiilor.cand o faci fi relaxat si gandeste-te la ce ai de facut ca se ridica.am incercat eu:d.mie de obicei imi zboara gandul la altceva.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ExerciÈ›ii pentru disfuncÈ›ia erectilă
  • Lipsa excitaÈ›iei - de ce nu mă excit?
  •