epilepsie:

25-10-2009
krisu
Nu este medic/terapeut
krisu
buna ziua am 23 de ani si de la varsta de 14 ani imi pierd cunostina, dar niciodata nu am facut spume la gura, nu mi-am muscat limba absolut nimic, acum o luna de zile am fost internata de urgenta in bucuresti la spitalul universitar, imi pierdusem cunostinta acasa de 3 ori, nu mai recunosteam pe nimeni cand mi-amn revenit, in spital cand am ajuns in stare foarte grava vomitam incontinuu, eram foarte palida, am stat internata 3 saptamani, dupa 2 sapatamani de analize am intrebat medicul ce am si mi-a spus ca nu stie, mi s-a luat si lichid cefalorahidian, mi s-a facut si rmn si in spital mi-am pierdut dinou cunostinat imi scazuse tensiunea la 6 cu 2 si pulsul la 20 inca nu se stie de ce imi scade tensiunea la externare mi-a dat diagnosticul de epilepsie, mi-a dat tratament depachine 500, la o saptamana de la externare acasa am intrat in coma profunda oare de la ce? nimeni nu stie sa imi dea un raspuns. si mai e ceva sunt foarte multe lucruri pe care eu nu mi le amintesc si pe care mi le povesteste mama mea si medicul care m-a vazut acasa in ziua cand mi-am pierdut cunostinat de 3 ori si pentru mine sunt lucruri straine, de ce? va rog frumos sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns sunt cu moralul la pamant nu mai pot.
multumesc
1 comentarii
0
03-09-2012, ora 21:51
raluk_dv
Nu este medic/terapeut
raluk_dv
dute la clinica epicenter, sunt doctori buni acolo.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.