enzatie de ameteala privire incetosata

27-04-2010
alexfff
Nu este medic/terapeut
alexfff
buna, de un an de zile ma confrunt cu o problema care ma streseaza mai tot timpul. eram in taxi era primavara si m-a apucat o ameteala care a disparut dupa cateva minute de atunci a inceput sa ma doara capul si ochii puternic imi simteam capul greu parca si tot timpul simteam o presiune puternica in diferite zone ale capului si aveam o privire incetosata.acum nu ma mai doare capul si ochii dar in schmb imi simt urechile infundate, cand mi se infunda o nara se desfunda cealalta si tot timpul imi vine sa scobesc in nas si am acea privire incetosata dar nu tot timpul.am facut analize sange care au iesit bine in afara de neutrofile 24% iar limfocitele 62% doctorul a zis ca-i in regula.am facut analize la ficat rinichi plaman, am facut control la ochii iar medicul a spus ca n-am nevoie de ochelarii.dar eu stiu ca ceva nu-i in regula deoarece si acum mi se incetoseaza privirea, am ochii rosi, vad intunecat cu stelute rosi, mi se infunda urechile sunt sensibil la lumina iar parca cateodata imi fuge privirea si ma sperii de acst lucru iar cum fac un pic de efort vad numa rosu in fata ochilor aceste lucruri imi strica toata buna dispozitie iar uneori mi frica sa mai ies din casa ca sa nu mai ma ia iarasi acea ameteala si acum am tensiunea un pic marita dar din cauza asta cred ca sunt nelinistit, inainte sa-mi apara acesta chesti nu aveam tensiune eram o fire activa faceam sport in fiecare saptmana acuma nu mai am nici un chef.astept un sfat va rog frumos nu stiu ce sa mai fac.alex 19 ani
1 comentarii
0
07-01-2011, ora 11:35
cris_sy
Nu este medic/terapeut
cris_sy
Cum te mai simti alexx? Si eu am unele senzatii ca ale tale...
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.