eliminare urina la masturbare | Forumul Medical ROmedic

eliminare urina la masturbare

28-04-2007
zuuzuuu
Nu este medic/terapeut
zuuzuuu
buna ziua
am o mare problema..si m-am gandit sa apelez la dumneavoastra poate ma puteti laumri, inainte sa ajung la medic.
intr-o zi mi-am stimulat clitorisul..si la orgasm, am eliminat urina..
asta s-a mai intamplat de cateva ori..tin sa spun ca nu am mare experienta sexuala..am 19 ani, si iubitul nu m-a dus la orgasm cand mi-a facut sex oral..
e jenant..si mi-e teama sa nu se intample asa cand voi avea urmatorul contact..
am mai incercat de cateva ori sa ma masturbesz..si la fel. am fost la Ginecolog.. si mi-a spus ca trebuie sa consunt un Neourolog.. stiti cumva despre ce poate fi vorba? exercitiile kegel ma ajuta? astept raspuns.. multumesc
4 comentarii
0
29-04-2007, ora 00:00
al_dumitru
Identitate neconfirmată
al_dumitru
Nu stiu ce sa zic de exercitiile kegel si efectul lor, nu cunosc, dar stiu ca exista femei care urineaza in momentul in care au orgasm. Problema poate sa nu apara la un contact normal, deoarece stimularea, la masturbare, e mai puternica decat la un contact sexual obisnuit.

Te cred, e neplacut pentru cazul in care partenerul iti face sex oral, dar eu cred ca poti gasi un partener care sa te excite cat si cum trebuie si pentru care asta sa nu fie o problema asa de mare.
0
29-04-2007, ora 00:00
zuuzuuu
Nu este medic/terapeut
zuuzuuu
multumesc mult pentru raspuns
0
22-05-2007, ora 00:00
zuuzuuu
Nu este medic/terapeut
zuuzuuu
buna ziua
am o mare problema..si m-am gandit sa apelez la dumneavoastra poate ma puteti laumri, inainte sa ajung la medic.
intr-o zi mi-am stimulat clitorisul..si la orgasm, am eliminat urina..
asta s-a mai intamplat de cateva ori..tin sa spun ca nu am mare experienta sexuala..am 19 ani, si iubitul nu m-a dus la orgasm cand mi-a facut sex oral..
e jenant..si mi-e teama sa nu se intample asa cand voi avea urmatorul contact..
am mai incercat de cateva ori sa ma masturbesz..si la fel. am fost la Ginecolog.. si mi-a spus ca trebuie sa consunt un Neourolog.. stiti cumva despre ce poate fi vorba? exercitiile kegel ma ajuta? astept raspuns.. multumesc
0
22-12-2017, ora 18:41
Mimosa
Nu este medic/terapeut
Mimosa
buna, nu este vorba de urina la aceasta ejaculare feminina. Este vorba de o ejaculare si e un lichid special, numai putine femei au un astfel de orgasm...cunosc personal mai multe femei cu un astfel de orgasm...in engleza fenomenul se numeste "squirting"..gasesti si filme XXX cu actrite cu un astfel de orgasm..Daca mirosi lichidul o sa vezi ca nu este urina, miroase cu totul altfel, de fapt nu prea are miros...e ca un fel de apa. La multi barbati le plac femeile care au o astfel de ejaculare. Deci esti foarte normala, nu-ti face griji.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Antrenamentul muÈ™chilor sexuali
  • ExerciÅ£iile Kegel în sarcină
  • Mituri despre masturbare
  • Beneficiile exerciÈ›iilor Kegel pentru bărbaÈ›i
  •