ejaculez prea repede ce pot face.

16-12-2006
nio
Nu este medic/terapeut
nio
fac deseori sex oricu prietena mea ori cu alte fete dar am o problema...daca nu beau o sticla de vin rosu, o cafea sau un energizant ejaculez foarte repede sa zic 10 minute dar daca am baut pot sta si 1 ora.si mai e ceva...cand ejaculez nu ma mai simt asa de bine ca la inceput ce pot face va rog ajutati-ma.
3 comentarii
0
15-03-2007, ora 00:00
codrutza
Nu este medic/terapeut
codrutza
daca din momentul penetrari dureaza 10 min eu zic ca este suficientptr ca dupa o ora de sex continu incepe plictiseala
0
19-09-2007, ora 00:00
Supy
Nu este medic/terapeut
Supy
Si eu sunt in aceiasi situatie ca si nio numai ca eu nu beau nici vin rosu si nici energizante! Dar nu dureaza 10 min actul meu sexual! Nu stiu ce sa fac! daca ma puteti ajuta va rog ajutatima si pe mine! Ar fi bine sa incerc si eu vin rosu si energizant??
0
19-10-2013, ora 00:20
Madalin-Dragos
Nu este medic/terapeut
Madalin-Dragos
Timpul mediu al unui contact sexual este de aproximativ 7-10 minule. Spun asta pentru ca tocmai m-am interesat ca sa pot sa iti dau un raspuns. Deci nu te ingrijora, esti perfect normal si sanatos. Probleme ar fi daca ti-ai pierde brusc erectia in timpul actului sexual sau daca dupa ejaculare nu iti pierzi erectia un timp indelungat.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: