ejaculare precoce si erectie slaba | Forumul Medical ROmedic

ejaculare precoce si erectie slaba

23-07-2013
yeah123
Nu este medic/terapeut
yeah123
Salut, am 25 de ani si cred ca am o problema. Sunt impreuna cu o fata de 2 luni jumate, iar in urma cu o saptamana am decis sa facem dragoste. Problema este ca penisul meu nu era in starea maxima de erectie (asa cum a fost dintotdeauna, nu am avut niciodata in viata mea problema asta cu nici o fata). Dupa 5 minute maximum mi-am dat drumul, iar penisul s-a 'culcat' aproape instant. Dupa 30 minute s-a sculat iar, eu gandindu-ma ca de data asta va fi diferit.nici vorba aceeasi problema, am ejaculat la fel de repede si s-a culcat la fel de repede. Nu ca m-ar deranja foarte tare ca imi dau drumu asa repede (desi nu inteleg de ce, avand in vedere ca pana acum duceam primul numar undeva la 20-25 minute), dar ma deranjeaza enorm ca se culca. Ma intereseaza foarte mult sa aiba si ea orgasm, sa se simta si ea bine nu numai eu. Ea imi spune ca nu este nici o problema ca se va rezolva curand ca poate sunt stresat. Nu sunt stresat deloc sunt foarte calm de fiecare data, ma atrage mult, dar nu pot sa trec cu vederea peste asta. Pe mine personal ma deranjeaza rau. Am citit despre Climinax si Prov-Pills...stie cineva daca ajuta ? Ma tenteaza sa incerc totusi, poate poate.

Multumesc!
1 comentarii
0
25-07-2013, ora 12:39
yeah123
Nu este medic/terapeut
yeah123
Dragi prieteni am incercat aseara Natural Potent fiola de 10ml de la TIANLI si vreau sa va spun ca i-am dat pana a luat-o cu lesin. nu a avut efect asupra ejacularii, primele 2 nr au tinut in jur de 5-10 min, insa la al 3-lea am reusit sa ma stapanesc si a durat partida vreo jumatate de ora. Luati-l cu incredere e numaru 1. Dimineata cand m-am trezit a fost suficient sa se atinga cu fundu de penis ca s-a facut batz instant ! Partea cea mai buna este ca daca nu sunteti alergic la ingredientele ce se afla in fiola nu exista absolut nici un efect secundar. Numai bine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ExerciÈ›ii pentru disfuncÈ›ia erectilă
  • Ce înseamnă să ejaculezi prea repede?
  • ErecÈ›ia slabă - evaluare, diagnostic, cauze, simptome, tratament È™i remedii eficiente
  • Pierderea erecÈ›iei - cauze, remedii, tratament È™i sfaturi utile
  •