ejaculare precoce?

21-04-2009
emiliandela9
Nu este medic/terapeut
emiliandela9
Sal, am 22 de ani, mi am inceput viatza sexuala k majoritatea dintre noi cu o fata facuta ( posta) la 14 ani, de atunci pana acuma nus cum fac da e lipesc mereu bolile de mine si mai faceam si protejat, la 17 ani am fost bolnav de sculament, la 19 de vegetatie si scurgeri. Acuma 3 luni prietena mea a ramas insarcinata, si a venit la mine cu o reteta k asi avea o infectie in sange si k trb sa iau tratamentu urmat de medicu iei ginecolog. Am urmat tratamentu cateva pastile si de atunci am numai probleme la unele fete ejaculez prematur 1 min, la altele nu lejer 15. 20 min. Problema mare e k cu prietena mea ejaculez prematur.Nu stiu ce se intampla cu mine am incercat cu ( alcool, servetele, sprei ) nici un rezultat nu duc mai mult de max 1 min cu ia. Mai nou nu mi se mai scoala. Va rog eu frumos zicetim un medicament sau ceva remediu k imi e rusine sa intreb la o clinica specializata. Va trimit codu de la o cartela rencarcabila(10$) care imi da un raspuns concret.


PS: O fi fost reteta naspa ? scrisa de prietena mea k sa ma faca sa nu mai ma duc la altele.
7 comentarii
0
21-04-2009, ora 12:20
dear
Nu este medic/terapeut
dear
nu iti raspund pt a-mi trimite cadou!
de unde stia prietena ta ca tu ai infectie in singe?ce medicamente ai luat?
0
22-04-2009, ora 06:40
emiliandela9
Nu este medic/terapeut
emiliandela9
Pai mi a zis k ia prescriso medicu iei ginecolog pt mine, nu mai stiu cum le zice la pastile erau 6 pastile rosi, 1 la 12 ore am dat 5 lei pe ele.
0
22-04-2009, ora 08:08
dear
Nu este medic/terapeut
dear
probabil prietena ta avea o micoza si ti-a dat si tie tratament pt ca erai si tu purtator al ciupercii respective, in singe nu sti ca ai ceva numai daca faci analize.prietena ta ar fi trebuit sa stie de la medic pt. ce iei medicamentele ca sa poti afla ce medicamente ai luat du-te la farmacie si cere un prospect de la ele(spui cum erau si cit au costat daca nu sti cum se numeau)si atunci vei sti sigur ce ai luat.daca se dau doar cu reteta ma indoiesc ca prietena ta ar fi avut cum sa faca una pt ca trebuie pe ea stampila unui medic.
probleme cu ejacularea precoce au multi barbati ca sa elimini posibilitatatea ca ai avea ceva fizic consulta un urolog. daca nu ai nimic incearca sa inveti sa te controlezi, exista multe tehnici(Gasesti si pe net).poti incerca si tinctura de brinca ursului-de la plafar-
rusinea de a merge la medic cind vezi ca ai o problema nu este un motiv sa stai sa astepti caci trebuie tratata cauza nu efectul si un diagnostic corect poate fi pus doar dupa o consultatie de catre un medic.poate la tine e vorba doar despre ceva psihic :apropo mai esti atras de prietena ta ? vad ca nu prea ai incredere in ea din moment ce te intrebi ca nu cumva ea ar fi cauza problemelor tale si pe deasupra o mai si inseli. bafta !
0
22-04-2009, ora 09:26
emiliandela9
Nu este medic/terapeut
emiliandela9
Nu am vrut sa zic da dupa ce a aflat k e insarcinata a facut imediat avort fara sa imi zica, eu cand m am intors in tara am aflat mi a aratat foaie de externare. si a venit la mine cu reteta aia semnata tot de medic. A fost prima fata care am iubito cu adevarat si care am si batuto dupa faza cu avortu. Nu stiu dak mai ma atrage ceva la ea acuma stau cu ea numai k ne am abijnuit unu cu altu , si eu fete nu am incredere asta e lege :D
Ms frumos de ajutor esti de zahar.

(tinctura de brinca ursului-de la plafar- ) sub denumirea asta e la farmacie nu?
0
22-04-2009, ora 11:34
dear
Nu este medic/terapeut
dear
tin.ctura de brinca ursului e denumirea iar plafarul este un magazin cu produse naturiste.
0
11-05-2010, ora 14:55
curcubeu
Nu este medic/terapeut
curcubeu
sal
sunt un baiat de 17 ani si mi-am inceput si io viata sexuala de la 15 dar acu 2-3 sapt am fost cu o culega pe la mn si. iar de atunci am sintomele acestei goenoree sau sculament cum ii mai zice.va rog frumos ce pot sa fac sa scap de asta.la doctor nu ma duc ca mie rusine... Va rog frumos ajutatyma ma simt nasol si miam facut treaba si protejar dar cred ca a fost spart plz va rog ajutatima
0
25-05-2010, ora 14:43
Andi007
Nu este medic/terapeut
Andi007
Sunt diferite tratamente naturiste pentru ejaculare preacoce care chiar da rezultate, cum ar fia ala ca tot se vorbeste pe forum de climinax
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: