dureri la inima

06-01-2010
remulus
Nu este medic/terapeut
remulus
simpt dureri la inima si batai la gat in partea stanga as vrea sa stiu ce ar putea insemna simptomele acestea...multumesc..
2 comentarii
0
06-01-2010, ora 18:28
Dr. Adryanna
Identitate neconfirmată
Dr. Adryanna
Buna ziua!
In primul rand mi-ar fi de ajutor sa stiu ce varsta ai?Daca exista probleme cardiace la tine in familie?
Daca esti tanar, consumator mare de cola, cafea, tigari, ciocolata, stress mare la servici, efort fizic sustinut, asta poate fi cauza! Dcaa varsta depasesti 30-40 de ani si exista antecedente cardiace in familie iti recomand ce lami bine un control cardiologic. Asta e cel mai indicat. Sanatate!
0
18-01-2010, ora 20:57
marhila
Nu este medic/terapeut
marhila
buna am si eu dureri in piept in partea inimi, intepaturi uneori stringere, ameteli, durere si in partea inimii si in spate cu mana cu tot analize ecografie ekg, holter am facut toate sunt bune dar eu tot am aceste dureri care nu imi dau pace care ar fi cauza e posibil sa fie pe fond nervos. multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici