dureri inghinala dupa masturbare

04-01-2011
siman2011
Nu este medic/terapeut
siman2011
dupa masturbare imediat si simultan mi au aparut dureri in zona inghinala si testicul, dureri care initial s-au manifestat sub forma unei intepaturi puternice, mai apoi sub forma unei dureri mute deranjante tot timpul care iradiaza inspre picior si testicul precum o intindere musculara sau o infectie, durerea este sub forma de linie.

in urma cu 4 ani am mai patit asa ceva, am fost urolog si mi a prescris un unguent pt nevroze sau cam as ceva dar nu am inteles de ce apare si nici nu am pastrat reteta, atunci nu a trecut iar acum iara in aflu in acceasi situatie

despre ce este vorba
4 comentarii
0
15-03-2011, ora 10:28
zettu
Nu este medic/terapeut
zettu
Ai gasit raspunsul la problema ta?
0
28-06-2011, ora 20:53
Bobbby
Nu este medic/terapeut
Bobbby
Buna ziua ! am o problema de aprox 2 saptamani.Intro zi m-am masturbat si la scurt timp mi-a aparut o durere in partea dreapta, apoi s-a extins spre testiculul drep, doar cel drept.il simt mai sensibil la atingere, dar nu mereu, cateodata nu simt nicio durere.de asemena cand tusesc, rad sau stranut ma doare un pic in partea dreapta.Cand urinez sau cand "fac treaba mare"durerea scade, insa revine la loc.Ma intreb nu cumva sa fie hernie inghinala, insa nu am nicio umflatura si nici la testicul nu se vede nimic..Ce pareri aveti?
0
10-02-2014, ora 15:56
darius97
Nu este medic/terapeut
darius97
am si eu aceiasi problema, de vre-o 3 zile o durere in zona inghinala tot de la masturbare excesiva, a mai avut cineva problema asta?
0
11-06-2018, ora 19:04
Paaaaaul
Nu este medic/terapeut
Paaaaaul
Nu mai forta ciocanu ca e tanar
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Masturbarea la copii
  • Mituri despre masturbare
  •