dureri in zona plamanilor

18-10-2011
mihaiv26
Nu este medic/terapeut
mihaiv26
18.10.2011
buna ziua.
problema mea cu care ma confrunt si de care poate o sa ma puteti ajuta sa scap de ea cu ceva sfaturi sau chiar mai mult este urmatoarea:
de cateva zile ma doare spatele in zona plamanilor si mainile de la umeri pana la coate de nu mai pot.am inteles ca daca as avea ceva la plamani acestia nu dor.in urma cu vreo 4 luni am facut radiografie la plamani si nu mi s-a gasit nimic.este o durere foarte sacaietoare care imi da de gandit.nu stiu incotro sa merg.din ce cauza sa fie oare???
tin sa mentionez ca pe 15.10.2011 am fost la cineva acasa(inmorantare) si toata noaptea am stat in tricou, afara fiind max 3-4 grade.urechile si nasul le simt infundate si respiratia ma sacaie(eu avand si deviatie de sept).in concluzie ma doare spatele mainile de nu mai pot.ajutati-ma si pe mine cu un sfat sau mai bine dc pot primi niste informatii de la un medic cu care sa pot discuta trimiteti -*.nici somnul nu il am odihnitor din aceasta durere generala a 'spatelui mainilor'etc.va multumesc mult pentru atentia acordata si va doresc tot binele din lume


(*modificat de admin)
1 comentarii
0
19-10-2011, ora 09:49
Tania-bis
Nu este medic/terapeut
Tania-bis
Unde nu-i cap... vai de organism!
Se pare ca nu-i decit o raceala zdravana de la statul in tricou (poate si transpirat). Dar de ce nu mergeti la medic cu astfel de simptome? Iar nu-i capul limpede! Da, stiu, vitejii se tem de medic. Totusi, mergeti, altfel chiar va imbolnaviti plaminii si nu-i mai recuperati.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.