dureri in timpul actului sexual

23-02-2009
Gabriella30
Nu este medic/terapeut
Gabriella30
mi-am inceput viata sexuala de putin timp, iar de la primul contact sexual am avut dureri, dupa primul contact s sange nu mi-a curs, dar nu asta e problema ci faptul ca am dureri, si un fel de usturime si va spun sincer ca am incercat app toate pozitiile care sa imi permita sa ma relaxez sau sa nu mai am dureri asa de rau.la ginecolog am fost si mi-a spus ca as avea anexita si din cauza asta sa am aceste dureri.analize mi-am facut si mi-au iesit bine..orice pozitie as incerca ma doare sa va explic cum vad eu asta [ " este ca si cum penisul s-ar lovi de un zid si nu poate inainta, iar de aici durerile "] poate suna ciudat cum am descris eu, dar cam asta simt eu.am sa mai incerc si la alti medici dar vreau sa stiu daca sa mai confruntat cineva cu prob asta.
2 comentarii
0
24-02-2009, ora 17:40
maaya
Nu este medic/terapeut
maaya
mda...si mi-e mi s-a intamplat asta.si nu stiu din ce cauza!?.:( e nasol!
0
22-10-2009, ora 17:38
L.D
Nu este medic/terapeut
L.D
da...si eu am cam aceeasi problema ca a ta eu inca nu am ajuns la ginecolog dar dupa ce am citit pe aici prin forum cred ca anexita am si eu, si am mai citit undeva pe forum ca poate partenerul are penisul mai mare decat vaginul tau si de acceea te doare
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici