dureri in piciorul stang

01-02-2012
bubulinamare
Nu este medic/terapeut
bubulinamare
am 50 de ani si de 6 ani sunt operata de hernie de disc lombara. in toti acesti ani pot spune ca am avut mare grija cu frigul, ridicarea greutatilor, etc si cu toate astea durerile de mijloc si de picior revin din cand in cand, uneori mai mari alteori mai superficiale: antiinflamatorii, bai, fizioterapie, kineto si degeaba; durerile nu sunt puternice ca inainte de operatie, dar suparatoare; de 40 de zile ma confrunt insa cu o durere pe piciorul stang - fara talpa sau calcai - durere ce poate fi pe tot piciorul sau numai intr-un anumit punct de pe picior, uneori sus de genunchi, alteori jos pe pulpa si asta se intampla numai noaptea; durerea nu ma impiedica sa dorm insa dimineata cand pun piciorul in pamant simt durere si apoi dupa 5-6 pasi nu mai am nimic iar toata ziua nu simt nici o durere in picior si nici statul pe scaun nu ma deranjeaza; aceasta durere apare numai atunci cand ma ridic din pat si pun piciorul in pamant. acum am inceput sa iau tador 2/zi + 1 omez; ce ma sfatuiti? ce ar putea insemna aceste simptome? in asteptarea unui raspuns va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.