dureri genunchi

21-02-2012
doareueu
Nu este medic/terapeut
doareueu
buna seara!in noaptea trecuta m-am trezit din somn din cauza unei dureri la genunchi.care nu stiu de ce a fost, a fost parca in interiorul genunchiului, cum ar fi, parca au fost ligamentele incrusicate...a fost la genunchiul drept, dar mi-a trecut cand m-am asezat pe burta si mi-am pus perna sub genunchi.De ce s-ar putea sa fi fost durerea?totusi, am doar 15 ani jumate
mai mentionez si ca acum cativa ani(era vara) am alunecat si mi-am lovit putin genunchiul, adica cateva zile dupa ce l-am lovit m-a durut, si la scoala mi-a revenit durerea, dupa cateva saptamani dupa ce m-am lovit, cand am facut ceva mai greu la sport, dar dupa repaus mi-a trecut durerea si nu am mai avut probleme de atunci.Nu s-a umflat, de aceea nici nu am mers la un medic
1 comentarii
0
21-02-2012, ora 21:44
Dr. Adam Span
Ortopedie si traumatologie, Koblenz
Dr. Adam Span
fara examen fizic este imposibil de spus care este problema. daca se repeta duceti-va la un ortoped bun in chirurgia genunchiului, pentru un examen fizic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul