dureri de spate numai noaptea

22-04-2012
falco69
Nu este medic/terapeut
falco69
va salut. am dureri groaznice numai noaptea, ziua nimic.am facut radiografie la spit.floreasca si au dat diagnosticul discopatie vertebrala lombara.de 4 ani nu dorm mai mult de 3 ore pe noapte, daca prind 4 ore e lucru mare.ma trezeste o durere groaznica din somn.abia reusesc sa ma intorc si sa ma dau jos din pat.stau in pozitia sezut si dupa vreo 2-3 ore durerea dispare complet si adorm iar si dupa alte 3 ore iar ma trezesc cu aceleasi dureri.am incercat tot felul de calmante, toate cremele, injectii, brau la mijloc, kosmodisk si nimic.va rog cateva sfaturi daca se poate.va multumesc
2 comentarii
0
22-04-2012, ora 22:46
CASTIAS
Nu este medic/terapeut
CASTIAS
BUNA, am durere puternica la mina dreapta, aceeasta durere pleaca de la umar, pina la degete, noptile au devenit albe, sunt in italia acum si am fost la medicii de aici si mau dezamagit, miau dat reteta sa iau pastile pentru durere, am luat si pentru durere reumatica, si nu au nici un efect, m-am dus din nou la medic si nu au stiut d unde este durerea asta mi-au spus sa-mi pun ghiata la mina(astia nu au habar de meserie cum sa-mi pun ghiata )a inceput sa ma doara si stomacul de la pastile, voi ce sfaturi imi dati, mi-au luat tensiunea si au zis ca e buna macar asta stiu si ei sa faca-cred-multumesc
0
12-11-2012, ora 19:58
podariuv
Nu este medic/terapeut
podariuv
Am(cred) aceeasi problema. Ati gasit vreo rezolvare? Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.