dureri de oase, de muschi!!!

09-10-2009
roxalina86
Nu este medic/terapeut
roxalina86
buna ziua.am 23 de ani si de cateva luni am obsevat k dak ma lovesc un pic ma doare foarte tare timp de cateva minute si apoi ma invinetesc.vb de niste lovituri simple, de exemplu am atins mai tare robinetul cu piciorul, cu pulpa piciorului knd faceam dus si ma durut atat de tare k a trebuit sa stau 2 minute si sa frec locul ala, apoi a doua zi aveam vanataie.mai am si niste dureri la genunchi de cate ori ma ridic din pat, pana merg un pic sa se dezmorteasca, dar pana acum nu am avut asa ceva.am 1, 67 si 65 kg, deci nu sunt obeza.as merge la un doctor dar nu stiu ce specialitate si ce sa ii spun:k sunt impiedicata si ma lovesc mereu, dar ma dor foarte tare niste lovituri fara importanta.aaa si inca o problema am niste mancarimi la picioare de la genunchi in jos si nu reusesc sa gasesc cauza.eu sunt in spania si ma gandeam k o fi de la apa, pt k imi kde si parul mai tare de la apa asta a lor.suna groaznic ce am scris aici.astept raspuns kt mai repede.va multumesc
2 comentarii
0
09-10-2009, ora 17:29
scarface
Nu este medic/terapeut
scarface
Consulta un medic homeopat. In homeopatie este cunsoscut acest simptom care reprezinta o dereglare.
Cu alte medicina nu ai nici o sansa. Acum 2 luni a mai intrat cineva pe aici un acelasi simptom. (ai fost tot tu ?)
0
09-10-2009, ora 17:36
roxalina86
Nu este medic/terapeut
roxalina86
nu am fost tot eu.chiar m-am uitat dak mai gasec aceleasi simtome, dar nu am gasit nimik..oricum mersi mult pt raspuns.un salut:*
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.