dureri de inima

17-04-2010
marcudenisa
Nu este medic/terapeut
marcudenisa
am si eu nevoie de un sfat...cu o saptamana in urma am fost racita rau si am avut o viroza teribila dupa care m+am simtit foarte slabita...acum cateva zile a trebuit sa ma agit foarte mult pentru a rezolva niste probleme de la serviciu, iar intr+una sin serile trecute a inceput sa simt inima foarte grea, ca si cum se umfla in piept, piciorul stang a inceput sa amorteasca, n+am putut sa adorm de durere decat foarte tarziu...a doua zi, dupa ce m+am odihnit, am continuat alergatura si serviciul...la munca am simtit piciorul stang amortindu+mi, de+abia mai puteam misca piciorul...simteam ca o tija de fier in picior care nu ma lasa sa il misc cum trebuie...ma doare inima in continuare si nu pot ridica mana stanga pentru ca incep durerile de inima...sunt speriata rau...nu am fost inca la doctor...mi+e frica sa mai mananc oua, ma gandesc sa n+am diabet...mananc cam 2 oua in fiecare dimineata...am 26 ani si sunt profesoara...tatal meu are probleme cu diabetul...ajutati+ma cu un sfat, va rog din suflet
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.