dureri de genunchi

23-11-2008
stroe fane
Nu este medic/terapeut
stroe fane
buna seara!!!puteti sa ma ajutati va rog cu o intrebare?acum doua ierni a inceput sa ma doara genunghiul stang.Am zis ca o fi din cauza la fotbal dar am observat ca ma durea doar cand era frig afara si ma durea doar cand mergeam.Daca stateam pe loc nu ma durea sau daca mergeam si nu era frig la fel..nu ma durea..a trecut iarna si nu am mai simtit nimik iarna trecuta la fel f putin m a durut tot cand era frig afara iar anul acesta de vreo 2 saptamanii ma doare ingrozitor de tare..schipatez si chiar nu ma pot merge din cauza asta..tot cand merg si e frig afara.Imi puteti spune va rog ce as putea avea?si cum as putea rezolva acesta problema?
Va multumesc anticipat!!
1 comentarii
0
25-11-2008, ora 09:09
Dr. Marius Uscatu
Ortopedie si traumatologie, Bucuresti
Dr. Marius Uscatu
Stimate Domn,
Pentru a avea o idee asupra suferintei D-voastre sunt necesare infinit mai multe informatii: varsta, ocupatie, antecedente medicale si sportive, localizarea durerii, durata ei, si multe, multe alte asemenea informatii absolut indispensabile.
De ce? Pentru ca pot fi multe diagnostice absolut diferite, cu tratamente fundamental diferite, si mai ales o abordare interdisciplinara, medic ortoped-reumatolog-balneo-kinetoterapeut-neurolog etc.
Cu deosebita stima,
Dr. Marius Uscatu
Ortoped cu supraspecializare franceza in chirurgia Gleznei si a Piciorului
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.