dureri cerebrale si a bratului drept

22-05-2012
marina32
Nu este medic/terapeut
marina32
dorescsa subliniez ca nu sunt in Romania in aceste momente muncesc in spania de mai bine de 5 ani merg la medic mai rau ca o batrana am doar 32 de ani si simt cum nimanui ii pasa de mai traiescsau nu spunn asta pentru ca a durat un an de zile sa-mi descopere o hernie de hiato si o mica depresie nu vor sa ma opereze iar eu o duc din ce in ce mai rau traiesc cu 7 medicamente pe zi aici nu poti sa-ti lasi serviciul pentru ca esti al nimanui apelez la acest site cu speranta ca cineva imi va raspunde de o luna ma gasesccu dureri insuportabile in zona cervicala si in bratul drept am zile cand nici nu ma pot trezi de durere, in timpul zilei durerea persista insa acceptabil problema este ca in timpul noptii trebuie sa dorm in pozitia dreapta fara nici o perna si fara nici o miscare de brat, la schimbarea pozitiei pt dormit e insuportabil nu mai stiu ce sa fac sunt disperata am o fetita si ma gandesc la ea ca doamne fereste mi se intampla ceva si nu stiu ce sa fac va rog spunet-mi ce ar putea fi ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.