durerea de sani insotita de secretii semnul unei sarcini?

21-09-2008
delia luca
Nu este medic/terapeut
delia luca
va rog s imi raspundeti si mie la intrebare pentru k sunt disperata.acum cateva zile am observat ca la stimulare sanii mei produc un lichid alb si ca au crescut destul e mult.e posibil sa fie acesta un semn de sarcina?adaug si faptul ca mai nou am durere in piep partea stanga(nu durere de san), care ma impiedica sa intorc capul prea mult spre stanga;si ca aceasta problema a aparut inainte de lipsa primei menstruatii.e posibil sa zicem, daca as avea 7 saptamani maxim de sarcina sa apare aceste semne ??si totusi am avut menstruatia la timp..va rog mult sa imi raspundeti.va multumesc anticipat.
2 comentarii
0
22-09-2008, ora 00:00
Dr. Mihnea Dragomir
Medicina de familie, Bucuresti
Dr. Mihnea Dragomir
O sarcina nu este de loc evidenta doar dupa aceste semne, in schimb e evident ca ar fi nevoie de un consult medical. Nu amanati prea mult.
0
21-04-2009, ora 23:12
ANnaa
Nu este medic/terapeut
ANnaa
buna seara ! As dori sa stiu si eu daca durerea de san aparuta dupa 5 zile de la un contact sexual protejat(am folosit prezervativ), poate fi si un semn de sarcina?.Menstruatia mi s-a terminat in urma cu vreo 4 zile de la contactul sexual.Multumesc
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul