durere îngrozitoare de stomac

24-02-2015
fishingmaster
Nu este medic/terapeut
fishingmaster
Am mai scris pe forum si anul trecut si revin cu aceeaşi problema de 5luni am dureri groaznice de Stomac cu arsuri grave dureri de intestine bolboroseli gaze in excedam făcut tot felul de analize 3endoscopii digestive ct abdomen superior ecografie abdominala ecografie rinichi radiografie rinichi test helicobacter teste de sânge inca nu stiu de la ce am simptomele astrala endoscopii nu sa văzut nimic la echo sa văzut doar un ficat steatozic gr2am luat pastile pana acum de stomac de fiere de nu mai stiu ce sa iau am fost la spital la urgente sapt trecuta ca nu mai puteam sa stau nici in picioare de durere miau facutanalize din nou echo abdominal sânge urina si din nou endoscopie digestiva ca iar nu au văzut nimic nu stiu ce sa mai fac ce sa mai iau ma duc sa fac si o colonoscopie cu toate ca nu mia recomandaţ nimeni vreau sa fcac si un tranzit baritat iar nu mi la recomandat nimeni ca au spus ca endoscopia este mai relevanta chiar nu stiu ce analiza sa mai fac unde sa ma mai duc daca ma poate ajuta cineva cu un sfat aştept raspuns
1 comentarii
0
06-03-2015, ora 11:26
Terapeut Carmen Meresz
Diabet zaharat, nutritie si boli metabolice, TIMISOARA
Terapeut Carmen Meresz
Buna ziua,
In ce zona a abdomenului este durerea?
Cand apare?inainte de a manca?sau dupa ce mancati?
Cand este mai intensa?dimineata?pranz?sau seara?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • 10 recomandări pentru un stomac sănătos
  •