durere puternica de cap in timpul actului sexual!

01-03-2007
diamant
Nu este medic/terapeut
diamant
In timpul actului sexual inainte de ejaculare brusc imi apare o durere de cap puternica astfel penisul nu mai ramane in erectie si am apoi o stare de slabiciune in tot corpul! Care ar fi cauza, cat este de grav si ce analize ar trebui sa urmez?mentionez ca am 45 ani.multumesc
1 comentarii
0
02-03-2007, ora 00:00
oana maria popescu
Identitate neconfirmată
oana maria popescu
Buna ziua. De cata vreme apar aceste dureri de cap?
Totusi, indiferent de raspuns, este util sa faceti o serie de analize si investigatii medicale pentru a depista posibile cauze: hipertensiune arteriala, etc. Daca durerile de cap au aparut de putina vreme si rezultatele investigatiilor medicale sunt normale atunci este foarte probabil ca simptomele sa fie de natura psihlogica. Tratamentul pentru problema dvs. este medical (medicatie) daca se dovedeste ca exista probleme medicale (hipertensiune arteriala, diabet zaharat, etc) si psihoterapeutic daca rezultatele investigatiilor sunt normale. dr. Oana Maria Popescu
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici