durere masea

28-11-2010
amiva
Nu este medic/terapeut
amiva
Salut!
de cateva saptamani am probeme cu o masea la care am nervul scos.ciudat este ca maseaua ma doare, am fost la medic care a verificat si mi-a spus ca nu ma doare maseaua in cauza ci cea de langa deoarece maseaua care pretindeam ca ma doare avea nervul scos.mi-a dat jos plomba la maseaua vecina, a verificat, nu m-a durut a pus-o inapoi si apoi mi-a umblat si la maseaua afectata.am facut si o radiografie unde se vede clar ca am obturatie pe canal, dar totusi maseaua ma durea.mi-a dat jos plomba, am stat cu pansament 2 saptamani, nu m-a durut, apoi de de 5 zile mi-a pus plomba si acum ma doare iar, simt ca pulseaza, chiar ca imi amorteste falca si ca ma mananca.ce sa fac?va multumesc.
1 comentarii
0
28-11-2010, ora 14:07
slavered23
Nu este medic/terapeut
slavered23
du-te la urgenta (sper sa fie un cabinet de urgenta unde te afli) si spune exact ce ai scris aici
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul