durere masea.ureche si ce mai e pe langa :)

20-11-2014
ionela83
Nu este medic/terapeut
ionela83
buna!!!adresez si eu o intrebare...stiu ca toata lumea o sa imi sara in cap ca trebuie sa ajung la medic, dar nu vreau si asta dintr-un motiv...ultima data am facut atac de panik si am scapat dupa grele incercari si nu vreau sa ajung de unde am plecat:((in fine...de cateva zile mai exact vreo 5 am o durea de masea si de ureche de ma urc pe pereti nu trecea mai cu nimik abia cu nurofen si mai nou imi trece durerea ca prin minune cu apa sarata...dar totusi am inceput sa iau augumentin de 2 zile, deja am 5 pastile luate de fapt si tot nu mi trece numai e durerea aia puternik dar tot ma ia cu crize...am zis ca-i infectie si poate trece cu antibiotic da nici asa nu vrea...intradevar am 2 maselute cariate un pic mai tare si m am gandit ca-i infectie plus curentul pe care nu l am evitat...stiu ca trebuie sa merg..da nu stiu cum am sa ajung ca lesin numai la gandul asta...macar o parere va rog si dupaia totusi imi fac curaj..ori la bal ori la spital:) multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Când sunt indicate antibioticele în otită/ otalgie (durerea de ureche)
  •