durere introducere deget in vagin

16-01-2013
vpnico
Nu este medic/terapeut
vpnico
In urma cu 7 luni am avut primul meu contact sexual, iar himenul nu s-a rupt in totalitate deoarece nu mi-a curs sange, peste ceva timp am mai incercat si am simtit o intepatura puternica si mi-a curs o cantitate mare de sange, problema e ca ma excitam destul de greu, probabil a fost din cauza ca fostul meu prieten era oarecum distant de mine si eu la fel fiind destule problemele in relatia noastra, fapt ce m-a determinat sa ne despartim. De 2 luni am alt prieten, ne intelegem destul de bine si ne gandeam cand va fi momentul cand o sa o facem, el fiind mai mic decat mine si mai putin experimentat, a avut doar un contact sexual in urma cu 2 ani (din cate spune el) si i-am spus sa ma mai lase ceva vreme pentru ca ma indoiesc in anumite privinte:
1. ma excit foarte greu, nu pot sa ma concentrez la ceea ce fac, nu pot fi 'acolo' desi el ma atrage foarte mult
2. astazi a fost la mine si jucandu-te usor, usor a introdus un deget in vagin, m-a bruscat putin ce-i drept, dar m-a durut
Mentionez ca nu am mai avut un contact sexual de 4 luni.
De ce oare ma mai doare; himenul ar putea fi elastic?
1 comentarii
0
22-03-2013, ora 21:06
lytal
Nu este medic/terapeut
lytal
cu siguranta himenul este rupt dar te doare pentruca timp de 4 luni tu nu ai avut kontakt sexual si vaginul sa mai restrins putin la fel shi lokul unde a fost himenul probabil ka nu este vindekat komplet succes draga shi fii atenta!!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici