durere intre picioare

12-11-2013
MosMartin
Nu este medic/terapeut
MosMartin
Hello,

Cateodata am o durere destul de puternica intre picioare, sub testicule.
Durerea apare destul de rar, cateodata cand tusesc foarte tare(cand e o tuse seaca) sau dupa un stranut mai puternic. De asemenea, am mai mai patit-o si dupa urinare(dar rar). Nu am avut niciodata acesta problema in timpul actului sexual sau dupa ejaculare.
Durerea este foarte ascutita, ca un cutit infipt in acea zona si dispare treptat dupa 5-10 secunde.
Voi merge curand la un medic pt. un consult, insa as dori sa stiu daca, dupa cele descrise de mine, a mai avut/auzit cineva de asa ceva.
Multumesc.
5 comentarii
0
12-11-2013, ora 21:56
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
DACA ai varice pe un singur picior este o problema sau daca ai in scrot o galma ( vas de sange care se mareste cand ridici sau faci efort, ) verificate si daca ai asa ceva dute la un medic oncolog ca eu asa am avut si nu e de bine, daca nu ai FELICITARI.
0
12-11-2013, ora 23:46
MosMartin
Nu este medic/terapeut
MosMartin
Nu se intampla nici la efort si nici cand ridic greutati.
0
12-11-2013, ora 23:48
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Ai noroc ca nu aste, eu am ceva durere cand ma stringe chilotul sau blugii sunt strimti. VEZI DACA ESTE ASTA.
0
13-11-2013, ora 00:01
MosMartin
Nu este medic/terapeut
MosMartin
Nu e de la chilot/blug sigur. Ar fi bine sa fie de la asta, dar nu e.
0
13-11-2013, ora 00:19
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
acum am citit id -ul tau ATUNCI E DE LA ANTRENAMENTUL pe care il faci cu sacul ca urmeaza 6 decembrie craciunul anul nou nu???????????????????????????????
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Testiculul
  • Lovitură la/în testicule
  •