durere intre omoplat si coloana

10-07-2007
Qwan
Nu este medic/terapeut
Qwan
de ceva vreme simt o durere acuta intre omoplat si coloana in partea stanga. tot odata ma doare si bratul stang iar daca aplec capul spre inainte si intind muschii spatelui ma doare in acel punct intre omplat si coloana. la apasare acel punct dureros da o durere insuportabila. mentionez ca pozitia mea le birou nu a fost f corecta.
3 comentarii
0
11-07-2007, ora 00:00
DanV
Nu este medic/terapeut
DanV
Daca sunteti din Bucuresti deplasati-va pe str. General Berthelot linga Sala de concerte Radio, la cabinetul Somavita unde dn.Viorel Butnaru, osteopat, va reusi ca in 10 minute sa va scape de durerile respective.
Si daca nu sunteti din capitala faceti-va drum pina acolo. Nu va va parea rau, va asigur. Oameni care au avut simptome dureroase timp de ani de zile au scapat de ele in citeva minute pina la citeva zile.
0
03-08-2013, ora 15:22
EUstd
Nu este medic/terapeut
EUstd
Ce s-a dovedit a fi ? Ati scapat de dureri ?
0
24-02-2018, ora 13:12
piciuvw
Nu este medic/terapeut
piciuvw
salut tuturor, eu am o durere langa coloana dar putin mai ios de omoplar, se manifesta ca o durere si arsura in acelasi timp! cand ma intind se intensifica! sunt o persoana anxioasa, am tot facut analize in urma carora nu a iesit nimic in neregula! s-a mai confruntat coneva cu o problema asemanatoare? eu sunt si cocosat un pic, poate fi aceasta durere cu arsura din cauza pozitiei defectuase a spatelui meu? multumesc anticipat
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.