durere in timpul actului sexual

35 comentarii 1 2
0
29-05-2012, ora 10:37
Jude Emanuela
Nu este medic/terapeut
Jude Emanuela
Buna ziua!!As avea si eu o intrebare:am nascut acum 4 luni si jumatate si de vreo 2 saptamani am dureri destul de suparatoare in timpul actului sexual undeva in jurul ovarelor.Tin sa mentionez ca ma doare doar in anumite pozitii(pe la spate)si cand penetratea e profunda si de asemenea am niste secretii vaginale destul de ciudate "gelatinoase" ca sa spun asa, iar durerea persista si dupa incetarea actului sexual si de asemenea ma doare exact in acceasi zona cand ma asez brusc.
0
06-06-2012, ora 14:32
florionut
Nu este medic/terapeut
florionut
buna ziua!am si eu o problema daca ma puteti ajuta.in urma unui act sexual facut cu prietenul meu, cand ma duc la toaleta urinez cu sange si in timpul urinarii si dupa cateva picaturi. precizez ca in timpul actului m-a durut cam pe tot parcursul actului.ma puteti ajuta?va multumesc anticipat, o zi placuta!
0
12-07-2012, ora 19:48
andreeahencz@@yahoo.com
Nu este medic/terapeut
andreeahencz@@yahoo.com
am o nedumerire f mare, niciodata nu am avut dureri la contact sexual, dar in luna martie am suferit un chiretaj, motivul fiind sarcina oprita din evolutie.dupa 3 zile de la primul chiuretaj mi sa mai facut unul pt ca nu am fost curatata bine.o luna dupa toate astea nu am avut contact sexual.iar dupa ce am reluat viata sexuala doar cateva zile a fost ok dupa care tot timpul la inceputul contactului am o durere nu f accentuata dupa care dispare.vreau sa specific ca nu e problema lubrifierii.ce credeti?
multumesc tare mult.
0
19-12-2013, ora 14:43
Pop andreea
Nu este medic/terapeut
Pop andreea
Am 21de ani si de cateva zile am dureri vaginale, menstruatia mi-a intarziat cu 10 zile si am facut un test de sarcina care a iesit negativ. De asemenea am si stari de febra, de oboseala si dureri de spate ca la mestruatie, am si dureri in timpul actului sexual. Durerile nu sunt intense dar ma ingrijoreaza aceste stari. Imi poate da cineva un sfat, va rog sunt disperata!!! Ar trebui sa consult un medic??
0
12-04-2018, ora 20:10
Deea.
Nu este medic/terapeut
Deea.
Buna. As dori sa pun o intrebare. In timpul actului sexual simt o durere puternica care imi da disconfort... nu o simt de fiecare data. Ultima oara am simtit o in partea stanga jos. Ce ar putea fii?
Adaugă un comentariu / răspuns
35 comentarii 1 2

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Scurgere vaginală - ce e normal și ce nu
  • Secreție vaginală infectată - gravitate în funcție de agentul patogen
  • Secreții / scurgeri genitale la femei - cauze, diagnostic, tratament
  •