durere in partea stinga, respiratie grea

16-01-2016
Sergi-33
Nu este medic/terapeut
Sergi-33
buna seara, urmaresc de citeva saptamini acest forum si asi vrea sa am si eu un raspuns la problemele mele, am vazut ca sunt foarte multe persoane care se pricep dar daca este un raspuns si de la vreun medic si mai bine. de vreo 5 luni de zile am inceput sa simt durere in partea stinga a pieptului ce se duce pina sub brat si parca simt ca nu primesc mult aer in piept simt nevoia de multe ori sa casc sau sa oftez sa pot primi aer suficient, am facut la inima toate examemele posibile, analize la singe de vreo 3 ori am facut un tac la cap la rinichi ecografie, radiografie la plamini, si au esit toate ok. sunt in strainatate si medica de familie ma diacnosticat cu anxietate si inceput de depresie. am inceput tratamentul dar nici un rezultat noaptea cind dorm nu am astfel de probleme ce poate fi ?
va multumesc mult
2 comentarii
0
16-01-2016, ora 04:14
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Test de anxietate si test depresie pe net. Tratamentul isi face efectul in 3-4 saptamani. Cititi prospectele medicamentelor. Pot fi somatizari de depresie si anxietate. Intrebati doctora daca nu puteti face gratuit si niste sedinte la psiholog.
0
17-01-2016, ora 16:43
Dr. Flueraru Valeriu
ORL - Otorinolaringologie, Pascani
Dr. Flueraru Valeriu
ceva investigatii pentru tractul digestiv..stomac, pancreas.s-au facut?
o indigestie cu balonari si reflux gastro-esofagian poate sa dea asa simptome
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.