durere in gura stomacului si diaree

03-03-2013
sorin90
Nu este medic/terapeut
sorin90
buna ziua de 3 zile am niste dureri in gura stomacului si sub buric ma doare burta si in partea dreapta dk ma apas am avut si dureri de cap febra frisoane dar mia trecut am luat teraflu si vad k mia trecut durerea de cap si febra am luat 6 pliculete si am mai luat si nurofen raceala si gripa akm nu mai iau nimik dar ma doare burta si am si diaree akm o saptamana am comsunat alcool seara cand am venit acasa am mancat bine nu am avut nimica si noaptea m-am trezit si am baut suc carbogazos mult cam un litru si dimineata cand m-am trezit am vazut ca mie umflata burta si am varsat in ziua aceea nu am avut nimica dar dupa aceea ma apucat durerea de burta de cap si febra am zis k e o raceala mia trecut akm raceala dar ma tot doare burta si tot am diaree. Sa fie din cauza de la tereflu si de la nurofen ? eu nu am mai avut probleme de cu stomacul pana acuma si cu burta Am fost si la farmacie si mi-a dat redacib dar nu are nici un efect am luat doua pastile si nu am mai luat altceva. Va rog sa imi oferiti un sfat
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.