durere desupra sanului stang

15-11-2011
adelinapaula
Nu este medic/terapeut
adelinapaula
buna seara sunt adelina am 20 de ani si am o problema.akum 2 ani l imormantare tatalui meu kand am ajuns infata lui am strigat si atunci a inceput durere... timp de an ma durut kam 1 data la 3 luni dupaia in ficare luna si in ficare saptamana si in ziua de azi m doare kam in fiekare zi o durere foarte foarte mare si imi ingreuneaza si respiratia ma mai doare cand sughit cand am nervi defiecare data pe zi ce trece e tot mai puternica durere imi puteti spune e ceva grav... pot s va spun k durerea e cam sufocabila. o seara buna astept un raspuns va multumesc...
2 comentarii
0
22-11-2011, ora 23:21
anghe
Nu este medic/terapeut
anghe
buna.imi pare rau de cele intamplate dar la suparare e posibil sa iti fi declansat glanda tiroida si de acolo sati fi aparut si durerea deasupra sanului. mergi totusi la un medic.sper ca nu ai si alt ceva...vreun nodul?.sanatate
0
17-09-2012, ora 13:57
ryanya
Nu este medic/terapeut
ryanya
Am 29 de ani, acum un an jumatate am suferit de mastoza cu mastodinie din cauza ca sotul meu cu care ma casatorisen de jumatate de an nu imi acorda atentie din punct de vedere sexual, fiind casatoriti de jumatate de an. Acum am un bebe de 9 luni jumatate si l-am alaptat pana la 8 luni jumatate, am discutii contradictorii cu sotul din cauza ca este exagerat in privinta curateniei pe care nu o mai dovedesc din cauza copilului, este absurd si ne certam mereu iar eu sufar foarte mult, uneori cand ma supara tare ma inteapa sanii, iar de 4, 5 zile am durere subrat si deasupra sanului drept, supararea duce la cancer sau poate fi o dereglare hormonala?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.