dr prejoianu-voucher 100 euro zirconiu

10-02-2012
catalin_2401
Nu este medic/terapeut
catalin_2401
Imi pare foarte rau ca trebuie sa las un asemenea comentariu...am luat niste vouchere de pe net cu 100 euro dintele de zirconiu...s-a grabit sa imi slefuiasca dintii, si nu terminase de devitalizat toti dintii( nu avea cum sa se mai pupe dintii pe amprenta luata, dupa ce termina ea de opturat, deoarece nici o modificare nu mai este posibila dupa ce se ia amprenta).mentionez ca mi-a facut o slefuire de tot rasu de mi s-a rupt 4 dinti de am fost nevoit sa imi pun pivoti(alti bani in plus)..nu e vorba de bani, e vorba ca mi-a distrus dinti buni.
nu mai spun de tratamentele de canal...nu stiu cum se numea pasta respectiva ce o folosea pt devitalizare...mi-a opturat dintele cu nerv mort pe canal( nu a curatat cum trebuie) de a trebuit sa stau cu antibiotic pe canal 21 zile) ca se infectasera toti dintii care ii opturase dansa(vreo 7)...
Pur si simplu nu stiu de ce si-a batut joc de mine in halul asta(i-am platit inainte tratamente de canal si mai trebuia sa ii dau banii pe dintii la prima proba)...precizez ca mi-a slefuit dintii la sfarsitul lunii noiembrie 2011 si azi suntem in luna februaie 2012 si din cauza doamnei doctor am stat atata timp fara dinti..
Poate ea o lucra bine, dar eu unul sincer nu o recomand..inainte sa av duceti la ea ganditi-va bine.

era sa uit..doamna asistenta se tot plimba pe usa si dupa ce revenea in cabinet fara sa se spele pe maini sau macar sa poarte manusi, se apuca sa faca bulete de vata sau sa faca material pt amprenta..
am scris acest comment sa nu mai pateasca si altcineva ca mine..eu sincer am cautat inainte despre dansa dar nu gasisem nimic
1 comentarii
0
10-02-2012, ora 03:13
catalin_2401
Nu este medic/terapeut
catalin_2401
tin sa precizez ca am fost la un domn doctor unde am platit pe zirconiu 1000 ron si sunt tare multumit..astazi am facut proba la dinti si am fost foarte multumit..mentionez ca slefuierea s-a facut cu prag (specific pt zirconiu)...tratamentele de canal au fost facute cu un fel de aparat cum sunt senzorii de parcare ca sa iasa cat mai bine tratamentul..sa stie cat de lung este canalul.chiar daca am dat mai mult pe un dinte de zirconiu dar este calitativ.
Respect pt acei stomatologi care fac aceasta meserie nu doar pentru bani si isi dau interesul si pt pacienti
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medici stomatologi, dentisti, cabinete stomatologice
Recomandă un stomatolog sau caută unul bun!
Medici-Stomatologi.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 7500 de cabinete și clinici de stomatologie din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor stomatologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. Accesați site-ul